Kisiel 616093902338550

Kisiel to starszy psiak o głębokim spojrzeniu, które mówi wiele o życiowych doświadczeniach, jakie przeszedł. Jego losy zaprowadziły go do schroniska, gdyż stracił swój dom w wieku 10 lat.

 

Mimo swojego wieku i przejść, Kisiel wciąż emanuje pewnym spokojem i dostojnością. Ciągle ma nadzieję, że opuści schroniskowy kojec i ktoś podaruje mu emeryturę, na którą tak bardzo zasługiuje. 

 

Potrafi chodzić na smyczy, jest zmotywowany na pokarm, zabawki średnio go interesują. To psiak raczej średniej aktywności, lata szaleństwa i długich  wypraw raczej ma już za sobą. Ma bardzo spokoją naturę, więc uważamy, że świetnie dogada się z nie tylko z dorosłymi, ale i młodszymi dziećmi, które będa potrafiły uszanować jego przestrzeń.  W stosunku do innych zwierząt, to z psami ma luzik, lubi je, a na koty jest raczej obojętny.


 

Mimo upływu lat, Kisiel nadal potrafi cieszyć się życiem i miłością, którą chętnie by się podzielił z nową rodziną. Jego wiek wcale nie przesądza o tym, że nie mógłby stać się członkiem kochającego domu. Kisiel jest gotów do znalezienia swojej nowej rodziny, najlepiej takiej z domem z ogrodem lub na niskich piętrach, lub z dostępem do windy, aby starsze nóżki mogły podróżować wygodnie. Jeśli szukasz wiernego i spokojnego towarzysza, Kisiel z pewnością zasługuje na swoją szansę.

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093902338550

Rok urodzenia

2013

Rasa

Mieszaniec

Waga

10

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Rząśnia

Smycz

tak

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

tak