Betty 61609302341164

Betty trafiła do nas z dwójką swoich maluchów, wykarmiła małe, świetnie spisała się jako mama, więc teraz czas, by poszukać dla niej domu. Jest świetną towarzyszką na spacerach. Zawsze gotowa na wycieczki, świetnie chodzi na smyczy. Nie tylko nie plącze i nie ciągnie, ale również reaguje na komendy "siad" i "leżeć" z dużym zapałem. Jej inteligencja i chęć nauki sprawiają, że wspólna nauka nowych trików to czysta przyjemność, więc świetnie się odnajdzie w domu, w którym będziecie chcieli kontynuować z nią szkolenie i wykorzystać jej potencjał. 

 

Jedną z największych motywacji Betty są ludzie i smaczki. Kocha spędzać czas z człowiekiem, dając się głaskać i okazywać swoje serdeczne uczucia. To sprawia, że staje się ona idealnym towarzyszem zarówno dla singla, jak i dla rodzin z dziećmi. Jesteśmy pełni nadziei, że szybko uda się nawiązać z nią wielką więź. 

 

Betty to wulkan energii gotowy do wybiegania na długie trasy, więc świetnie sprawdzi się w aktywnej rodzinie. Zazwyczaj jest obojętna do innych psów i kotów, co sprawia, że może łatwo odnaleźć się w różnych środowiskach, ale w Czartkach zdarzyło jej się kilka razy zaczepić psich kumpli, więc to wszystko zależy od tego, czy ktoś się jej spodoba. 

 

Jej wesoła natura, w połączeniu z chęcią bycia blisko swojego człowieka, czyni ją wyjątkowym psem gotowym na przygody i wspólne chwile spędzone w miłości i radości. Jeśli szukasz wiernego towarzysza do aktywnego życia, Betty jest idealnym wyborem! Nie przegap okazji, aby dać jej nowy dom, w którym będzie mogła się rozwijać i cieszyć życiem u boku kochającej rodziny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać Betty bliżej i dać jej szansę na spełnienie jej marzeń o domu pełnym miłości!

Gatunek

Pies

Płeć

Samica

Chip

61609302341164

Rok urodzenia

2018

Rasa

Mieszaniec

Waga

19

Wielkość

średnia

Podopieczny Miasto/Gmina

Rząśnia

Smycz

tak

Stosunek do psów

Wybiera sobie kolegów

Kastracja/Sterylizacja

tak