Jerry 616099200007404

Jerry jest niewielkich rozmiarów psiakiem, który idealnie odnajdzie się w roli kanapowca. Jego uśmiech za każdym razem skrada nam serce. Jest u nas od niedawna, ale pokazał się nam jako bardzo wdzięczny psiak, który bardzo lubi bliskość człowieka ?

 

Ze smyczą bywa różnie, raz wyznaje zasadę “trochę idę” a za chwilę “ trochę się poczołgam” ? Lojalnie uprzedzamy, będzie trzeba z nim temat przepracować. Jego opiekunowie muszą być bardzo czujni, bo kiedy tylko zaglądają do jego kojca, to sprytnie próbuje zwiać. Także ma w sobie pierwiastek spryciarza, to na pewno.

 

Podjęliśmy próby nauk komend, ale na ten moment Jerry ma je w nosie.w jego poprzednim życiu raczej nikt się z nim nie bawił, a i o smaczkach nie było mowy, bo zarówno na zabawki jak i kąski reaguje niechętnie.

 

To zdecydowanie psiak, który powinien zamieszkać w kochającym domu, w którym otrzyma mnóstwo wsparcia i własne posłanko, albo swoją poduszkę na kanapie. Mocno szuka wsparcia u człowieka. Kiedy odwiedzamy jego kojec, to gdy tylko nas zobaczy dzieje się istne szaleństwo. Poza nim jest spokojny i bardzo uczuciowy.

 

W kojcu na ten moment mieszka sam, a na wybiegu unika kontaktu z psiakami z Kojca Seniora, raczej się wycofuje. Na koty jest obojętny. Świetnie znosi zabiegi pielęgnacyjne, bez problemu daje się wyczesywać, grzecznie się kładzie i wtula łepek w opiekuna.

 

Spodobał się Wam Jerry? W takim razie poznajcie go osobiście, wypełnijcie naszą ankietę dostępną na naszej stronie a nasi koordynatorzy odezwą się, by umówić spotkanie. 

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616099200007404

Rok urodzenia

2021

Rasa

Mieszaniec

Waga

10

Wielkość

mała

Podopieczny Miasto/Gmina

Rząśnia

Smycz

tak

Stosunek do psów

Obojętny

Kastracja/Sterylizacja

tak