Gumiś 616093902338580

Gumiś trafił do nas jako bardzo zlękniony psiak, na zdjęciu z przyjęcia ze strachu nie był nawet w stanie stanąć na łapkach, kulił się przerażony nową sytuacją, ale praca i determinacja opiekunów zaowocowała w efekty. Jesteśmy przekonani, że jeśli na swojej drodze spotka ludzi, którym zaufa postanowią, to za daną mu szansę odwdzięczy się Wam ogromną miłością i czułością. Gumiś jest zainteresowany smaczkami i zabawkami, więc jest to dobry kierunek, by w odpowiednim momencie wykorzystać ten fakt do dalszej pracy nad jego umiejętnościami, wciąż je doskonali, ale już teraz możemy pochwalić go za postępy. Potrafi chodzić na smyczy i pokazuje to na każdym wolontariacie nawet z najmłodszymi.

Jeśli chodzi o poziom aktywności, Gumiś jest w sam raz dla osób, które cenią spokojniejsze tempo życia. Towarzyski, ale nie nachalny – idealnie wpasuje się w dom, gdzie panuje błoga harmonia. Z czasem na pewno otworzy się na nowe przyjaźnie, w kojcu mieszkał z Jordanem i bez problemu się dogadywali.

Szukamy dla Gumiśka domu, w którym znajdzie spokój i miłość, jakiej zasługuje. To pies dla osób, które rozumieją, że cierpliwość i zaangażowanie przyniosą najpiękniejsze owoce. Jeśli marzysz o przytulnym towarzystwie, które w zamian za Twoją opiekę ofiaruje Ci bezgraniczną miłość, Gumiś jest właśnie dla Ciebie.

 

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093902338580

Rok urodzenia

2022

Rasa

Mieszaniec

Waga

15

Wielkość

mała

Podopieczny Miasto/Gmina

Gmina Sieradz

Smycz

tak

Stosunek do psów

Pozytywny

Kastracja/Sterylizacja

tak