Gamora 616093902277331

Gamora jest psem pełnym energii, uwielbia biegać i potrzebuje aktywności, aby być w pełni szczęśliwym. Na pewno będziecie cieszyli się jej towarzystwem podczas długich spacerów i aktywnych zabaw na świeżym powietrzu. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że nie jest świadoma swojej wagi i chwilami zachowuje się jak mały szczeniak. Potrafi chodzić na smyczy, ale chwilami to ona próbuje wyprowadzać nas, wykorzystując przy tym swoją siłę. 

 

Jeśli chodzi o stosunek do innych zwierząt, Gamora wybiera kolegów wśród psów, ale na pewno będzie potrzebowała odpowiedniego wprowadzenia i pracy nad socjalizacją. Jej stosunek do naszych kotów jest obojętny.

Sunia jest bardzo bystra i chętnie uczy się nowych komend. Motywacją dla niej są smakołyki i ludzie. Jest również bardzo zaciekawiona piłeczkami, co sprawia, że zabawy z nią są naprawdę wesołe.

 

Należy pamiętać, że jest to pies pełen energii, który potrzebuje odpowiedniej ilości ruchu i uwagi. Cieszy się, gdy może spędzać czas na świeżym powietrzu, biegać i bawić się z opiekunami. Będzie wspaniałym towarzyszem dla aktywnej rodziny.

 

Zauważyliśmy, że ma skłonność do kombinowania na placu i skakania na płot, dlatego trzeba mieć na nią oko. Jeśli jesteście gotowi dać Gamorze nowy dom i okazać jej miłość oraz wsparcie, wypełnijcie naszą ankietę. Ona czeka na swoją szansę na szczęśliwe życie w nowym domu, pełnym miłości i przygód.

Gatunek

Pies

Płeć

Samica

Chip

616093902277331

Rok urodzenia

2019

Rasa

Mieszaniec

Waga

33

Wielkość

duża

Podopieczny Miasto/Gmina

Gmina Zduńska Wola

Smycz

tak

Stosunek do psów

Wybiera sobie kolegów

Kastracja/Sterylizacja

czeka na zabieg