Ares 616093902341100

ZOBACZ FILM: KLIKNIJ.

U nas mogliście poznać go jako Carlosa, ale na tymczasie nazywają go Aresem i tak się przyjęło. Ten psiak szuka domu stałego, w domu tymczasowym nauczył się już nowych umiejętności, pomóżcie nam znaleźć dla niego kogoś, kto bezgranicznie go pokocha.

To prawdziwy mistrz na smyczy - uwielbia długie spacery, podczas których ma okazję wąchać każdy kamyk i zderzać się z nowymi zapachami. Zna komendę "siad" i „leżeć”jak prawdziwy ekspert, potrafi na komendę przynosić piłeczkę i czekać na smakołyka, jest bardzo zmotywowany dzięki smaczkom i zabawkom, więc w ten sposób na pewno można kontynuować z nim naukę kolejnych umiejętności. Na początku miał problemy z emocjami, potrafił skakać na człowieka i podgryzać, ale aktualnie te problemy zostały już z nim przepracowane.

Nie da się ukryć, że to prawdziwy wulkan energii. Jego aktywność nie zna granic, więc jeśli szukasz towarzysza do wspólnych biegów, długich spacerów i aktywnych weekendów, to on na pewno Cię nie zawiedzie.

Co sprawia, że wyróżnia się spośród innych psiaków? Jego absolutnie pozytywny stosunek do życia oraz ogromna chęć do uczenia się. To niesamowite, jak szybko przyswaja nowe komendy i umiejętności, a jego radość z każdego sukcesu jest niewymowna.

Szukamy dla niego miejsca, w którym będzie otaczany troską i miłością oraz zapewni mu się mnóstwo ruchu. Szukamy dla niego domu, w którym będzie jedynakiem, na ten moment nie akceptuje innych psów i kotów. Dom z ogrodem to jego marzenie, gdzie będzie mógł bez ograniczeń wybiegać i bawić się na świeżym powietrzu. Jeśli jesteś osobą aktywną i pragniesz towarzysza, który wprowadzi wiele radości do Twojego domu, to Carlos jest właśnie dla Ciebie.

Nie przegap okazji, aby dać mu dom, w którym będzie mógł się rozwijać, kochać i być kochanym. Przygarnij go i zyskaj przyjaciela na całe życie!

Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, ale jeśli ktoś z Was będzie zainteresowany jego adopcją, to oczywiście zorganizujemy Wam spotkanie w Czartkach, gdzie będziecie mogli się lepiej poznać i mamy nadzieję zaprzyjaźnić. Jesteś zainteresowany adopcją? Wypełnij ankietę. 

Gatunek

Pies

Płeć

Samiec

Chip

616093902341100

Rok urodzenia

2022

Rasa

Mieszaniec

Wielkość

duża

Podopieczny Miasto/Gmina

Fundacja Schroniska Funny Pets

Smycz

tak

Stosunek do psów

Negatywny

Kastracja/Sterylizacja

tak